Turnuvax nedir?

İnsanlarla toplandınız ve bir aktivite için kendi aranızda turnuva yapmak istiyorsunuz. Turnuvanızda rastgele eşleştirmeler yapıp bir fikstür hazırlamak lazım. İşte burada Turnuvax devreye giriyor ve seçtiğiniz turnuva formatına göre size bir fikstür sunuyor. Bu fikstürün çıktısını isterseniz excel tablosu olarak alabilir ya da direkt online ortamda tutabilirsiniz. Kısaca, tek yapmanız gereken katılımcılarınızın isimlerini girmek.

Rounded Image

Eleme Modu

Yenilen katılımcılar elenir, kazananlar yollarına devam ederler. İster finale kadar ister sadece ön elemeli, fikstürünüz hazırlanır.

Başla

Grup Modu

Katılımcılar belirlediğiniz sayıda gruplara ayrılırlar, her grubun fikstürü hazırlanır. Katılımcılara güç puanı verilerek gruplar daha dengeli bir halde oluşturulabilir.

Başla

Lig Modu

Bu modda tüm katılımcılar tek bir lig içinde yer alırlar ve hepsi birbirleriyle karşılaşırlar. İsteğinize göre çift veya tek maç usulü ile özelleştirin.

Başla

Gerçek Turnuva Modu

Şu an oynanmakta olan hangi turnuva varsa tüm katılımcılarıyla kurasını çekin. Şampiyonlar Ligi, Dünya Kupası Elemeleri ...

Başla